Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan csináljak ugráláshoz...

Hogyan csináljak ugráláshoz zajszigetelést?

Figyelt kérdés
Panellakásban lakom, emeleten. Van egy bizonyos tevékenység, ami sok ugrálással jár. Ez amellett, hogy zajt kelt, elég komoly rezonanciát is jelent.Szeretném az alattam lakót (meg mást is) megkímélni ettől. Mit javasoltok, milyen megoldást, anyagot használjak ahhoz, hogy az ugrálás ne járjon nagy zajjal a körülöttem lakók számára? Nem újrapadlózni szeretnék, hanem olyan megoldást keresek, amit pl. lefektethetek a jelenlegi burkolatra - tehát olyan kell, amit fel is szedhetek, amikor nincs rá szükségem.
2011. dec. 27. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék erre a tevékenységre(ha csak nem torna) :)

Minél vastagabb gumiszőnyegen ugrálj és esetleg még légpárnás cipő.

2011. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kinect a tevékenység, abban pedig vannak olyan játékok, amelyekhez ugrani kell.
2011. dec. 28. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne már! :)

És milyen?

Játékok mik vannak meg hozzá?Magyarok?

Tök gáz hogy a szomszédokra is oda kell figyelni e miatt! :)

Ha jól tudom lehet nagyon kifinomult játékokat kapni hozzá,mármint nekem akkor esett le a szemem mikor az egyik reklámba egy kiscsaj egy virtuális baráttal beszélgetett és nagyon kemény volt amiket le lehetett művelni.

2011. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lépésálló hungarocellel próbálkozz, ha nem válik be akkor a szomszédok úgy is szólnak :D
2011. dec. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!