Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Slipknot ihletésű maszkokat...

Valaki a tömegből kérdése:

Slipknot ihletésű maszkokat készítek hobbiból, érdekelne a velélene a véleményetek, hogy van-e értelme fojtatnom?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. dec. 28. 20:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Így utólag bocsánat a helyesírásért.
2011. dec. 28. 20:04
 2/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon állatul néz ki mindkettő,mindenképpen folytasd.:)
2011. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Egyetértek az elsővel, nagyon jók. Egyébként hogy lehet ilyen maszkokat készíteni?
2011. dec. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nagyon fasza:D vanhát:D
2011. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kell hozzá más mint műbőr faragasztó gipsz cérna tű meg gumi meg egy kis kreativitás, az igazi profik szilikonokból gyártják le az ilyesmit. ha érdekel mutathatok róla pár videót
2012. jan. 1. 23:12
 6/10 anonim válasza:
Igen, pár link jól jönne ;)
2012. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szia , en is keszitettem magamnak maszkot ,ugy hogy volt nekem halottimaszkom (gipszmaszk az arcomrol tokeletesen) volt tehat negativom s pozitivom es a ketto koze ( a negativba) nyomtam szilikont es utanna bele a pozitivot , igy tokletesen kijoot az arcforma szilikonbol , el is tudom venni, meg ki is diszitettem , engem is nagyon ihlet a slipknot . Itt a maszk : [link]
2012. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=dp1Idr2_n2U

http://www.youtube.com/watch?v=d7QTVFMR0tI&feature=related

sajnos a te maszkod nem tudom megnézni, azt írja ki hogy számomra nem elérhető ez a tratalom, a linket amit kértetek elküldtem :) remélem érdekes lessz.

2012. jan. 15. 14:09
 9/10 anonim válasza:
Hogy csinálod ezeket?
2014. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Mennyiért vállalsz egy maszk elkészítését? Egy Slipknot-os maszkba szívesen belefektetnék :)
2015. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!