Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet olyan üveget...

Hogyan lehet olyan üveget készíteni amelyen csak az egyik oldalról lehet átlátni?

Figyelt kérdés
Egy fotóslesbe szeretném tenni, csak nem tudom honnan kell beszerezni vagy hogyan kell csinálni(esetleg valamilyen fóliát kell ráragasztani?).
2012. jan. 7. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Kémtükrök


A kémtükrök olyan tükrök, amik az egyik oldalról nézve átlátszók, a másik oldalról nézve normál tükrök, így az egyik szobából meg lehet figyelni a másik szobában tartózkodókat, míg az ottaniak csak saját tükörképüket látják a tükörben. Ezek a tükrök is vékony fémréteget kapnak. Csak úgy tudnak működni, hogy a megfigyelt oldalon világos, a megfigyelőén pedig sötét van. Ha a két szoba ugyanolyan világos, akkor a megfigyelő oldalról érkező fény csak másodjára tudja átlépni a tükröt. A megfigyelő oldaláról nézve a tér sötét, de minden jól látható. A megfigyelt oldalról az áttekintés világos, csak a kontúrok látszanak.


Használják szembesítésre, szellemvasutakon, és a beosztottak megfigyelésére.

Vagy fóliázol :)Szerintem lehet olyan fóliát kapni ami neked kell! [link]

2012. jan. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Méterre lehet kapni, nagyobb papírboltban.

Nekem is az van az ablakokon, hogy ne lássanak be a szomszédok.

2012. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. jan. 8. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!