Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ketteslétrát milyet érdemes...

Ketteslétrát milyet érdemes venni, illetve hol? Csinálnak puha fából is vagy csak keményből?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Kétágú létrára gondoltál? Mert a kettes létráknál általában azt jelenti, hogy két foka van! Leginább puha fából csinálnak létrát, a keményfa biztos még nehezebb lenne. Kapható majd' minden barkácsboltban, festékboltbanis szoktam látni, no meg a gazdaboltban is.

Falétrát szerintem már csak festők és villanyszerelők vásárolnak, az alumínium tartósabb könnyebb, és gyakran olcsóbb is!

2012. jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és azzal nem is tudsz menni...
2012. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én jobban szeretem a fa ketteslétrát, eztért szeretnék azt.

Nem vagyok se villanyszerelő se festő, de csinálom mindkettőt..

2012. jan. 9. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Készül keményfából és puhafából is. A puhafából készültet általában a festők használják a keményfából készültet a villanyszerelők mert ők nehéz gépekkel dolgoznak rajta./marógép stb./az első válaszadónak üzenném, hogy a két fokos létrát két fokos létrának hivják amiről a kérdező kérdez az pedig kettes létra...nagyokos....
2012. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Amire gondolsz az a kétágú létra, nagyokos! Mindig is úgy neveztük a fokok száma alapján, hogy 4-es létra, 6-os létra, stb...

Bár az is igaz, hogy kétfokút még nem nagyon láttam...

:D

2012. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4:


Ja, még valami: Villanyszerelőként még sose volt keményfa létrám. (Bár még nem is hallottam olyanról.) Akkor valamit elrontottam?

:D

Bár én még külön villanyszerelő létráról se hallottam az utóbbi 40 évben!

:)

2012. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!