Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Sóliszt gyurmát milyen lakkal...

Sóliszt gyurmát milyen lakkal lehet lakkozni?

Figyelt kérdés
Kilapított sóliszt gyurmába terményeket nyomkodtunk, és képnek akarjuk megcsinálni a falra, de félek, hogy ki fognak potyogni a termények, ahogy szárad. Ezért gondoltam egy fedőréteget festek rá. Olvastam, hogy lehet lakkozni, de azt sehol, hogy milyen lakkal.
2012. jan. 10. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Festék boltba bemész ott úgyis tudnak segíteni majd, hogy melyik termékük megfelelő a célra.
2012. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sima körömlakk,vagy körömfesték is megteszi a célt.De hobbi boltba bementek ott megkérdezitek.Szerintem tökmindegy hogy milyen alapú festéket használtok csak ne vízalapú legyen(meg ne temperával).

Lehetőleg sprayt vegyetek mert azzal szép egyenletesen le lehet fújni(elötte próbafújás 15-20 cm-ről)

2012. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megszáradt a gyurma, próbáld óvatosan kivenni a termést, és egy kis ragasztóval tedd rá vissza. Utána lakkozd le, ha akarod. Ha ki akar esni a helyéről, lakkal együtt is ki fog, de ha beleragasztod, nem is kell lakkozni:)
2012. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi. Körömlakk azért nem jó ötlet, mert ezt egy bölcsődés csoport csinálta, kicsit drága buli lenne 7 kistányérnyi képet le körömlakkozni. Azt csináltuk, hogy ami kipotyogott azt visszaragasztottuk, és parkettlakkal lett 2szer lekenve, szép lett.
2012. jan. 13. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!