Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy készítsünk palacsinta...

Dévai Ria kérdése:

Hogy készítsünk palacsinta jelmezt 3 éves unokánknak? (nem lehet lebeszélni. Mindenképp palacsinta szeretne lenni. Barack vagy eperlekváros. ) Bajban vagyunk - de még van egy hetünk. Lenne valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 23:22
 1/5 anonim válasza:

Jaj hát ez nagyon aranyos!!

Két hatalmas kör alakúra vágott kartonlap a kicsi köré kötve, szendvics formába. A töltelék pedig lehet kilógó ruhadarab.

Összetekert palacsintára hirtelen nincs ötletem:)

2012. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
összetekert lehetne barna anyagdarabba tekerve a gyerek
2012. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Google képkeresőbe beírtam, h pancake costume, és ez talán a leghasználhatóbb kép:

[link]

Illetve találtam még egy ilyet: [link]

Ilyesmit talán úgy lehetne csinálni, h hullahopp karikákat bevontok anyaggal, a tölteléket, meg a díszítést pedig vagy ráfesteni lehetne, v nem tudom.

2012. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fogjatok egy krémszínű lepedőt,vagy asztalterítőt és tekerjétek körbe a kicsi,a kis kezénél pedig vágjatok ki két kis lyukat:)

Beszórhatjátok fahéjjal kívül,vagy kakaóporral,esetleg ecsettel pöttyinthettek apró foltokat festékkel(öntetnek).

2012. jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Láttam a képeket és a megvalósítási ötleteket is olvastam: ezekben a jelmezekben nem tud a gyerek mozogni, kényelmetlen és nehéz is elkészíteni. A palacsinta jelmez oké, hogy cuki volt a kisgyerek szájából, de nektek, felnőtteknek legyen eszetek és beszéljétek rá valami egyszerűbbre! Náluk ez a téma még úgyis nagyon képlékeny. Ma még palacsinta akar lenni, de két nap múlva már űrhajós.
2012. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!