Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik helység nyílászárójába...

Melyik helység nyílászárójába kellene beszerelni higroszabályzású résszellőzőt?

Figyelt kérdés

A legtöbb pára a hálóban csapódik le az ablakon, de a párának a legnagyobb része a nappali-konyhában keletkezik. A hálóban azért lehet több a lecsapódás, mert alapból vagy 1,5 °C-kal hidegebb van, mint a lakás legnagyobb részében, azonban ha ide teszem a szellőzőt, lehet, hogy még hidegebb lesz.

Szerintetek hova kellene tenni, a hálóba, vagy a nappali-honyhába?


2012. jan. 24. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a lakásban a pára a konyhából kerül be mert a töltött káposzta a tűzhelyen rotyog, akkor talán egy elszívóernyőt rakass fel a tűzhely fölé, mely a szabadba tolja az elszívott levegőt!


Üdv.

2012. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig már én is eljutottam, de pl. a száradó ruhák felé már csak ne tegyek elszívót. Mert azért pára nem csak a főzés által kerül a levegőbe.
2012. jan. 25. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:
A tecsóban van egy nem villamos párakivonó, a kocsmában dicsérik. Érdemes kipróbálni. A konyhai elszívó ellenére nekem is a hálószobában is megjelenik a kajaszag. Ez valami hidegpont felé való áramlás, mint írtad.
2012. febr. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!