Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Köszörű korongot hogy lehet...

Köszörű korongot hogy lehet rakni ha nagyobb a korong belső átmérője mint a tengely átérője?

Figyelt kérdés

Ilyesmi az én tengelyem is mint a képen


[link]

[link]


Gondoltam valamien alátéttel, de nem találok az interneten, nem tudom hogy mivel szokták! olyan megoldást meg nem akarok hogy balesetveszélyes legyen, nem csak én használnám.


2012. febr. 3. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Esztergáltatni kell egy gyűrűt hozzá.
2012. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Központosító gyűrű, így keress rá, de találni neked valót nem fogsz, esztergáltatnod kell.
2012. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és körülbelül mennyibe kerülhet az?
2012. febr. 3. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
1-2000 Ft
2012. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt valamit nem értek! Ilyen hosszú tengelyen van a köszörűkorong? Ezt ha megpörgeti 1500-al úgy berezeg mint a huzat!
2012. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát én nemtudom, elvileg nemlenne szabad rezegnie, nem hagyták volna ilyen hosszúra ha rezegne szerintem
2012. febr. 3. 23:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de ezt ékszíjjal kell külön hajtani.A végén lévő két alátét+csavar az a rész rövid lenne egy kő felfogására.
2012. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!