Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gumit mivel lehet ragasztani?

Gumit mivel lehet ragasztani?

Figyelt kérdés

Gumit ugyanolyan gumihoz (elszakadt dologról van szó)

Pillanatragasztóval lehet? mert valahol írják hogy lehet,de máshol meg azt hogy nem.

Ha nem,akkor mivel lehetne? Nem nagy felületről van szó


2012. febr. 6. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Van kifejezetten gumiragasztó.

[link]

2012. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ebből még egy jó kérdés lesz a szerelem szex kategóriában!
2012. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:D

elsőnek köszi.

akkor pillanatragasztóval semmi esetre sem?

(amúgy karóra szíjáról van szó)

2012. febr. 6. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Kis felületen nem lehet összeragasztani!És egyáltalán nem biztos hogy gumi!
2012. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

maga a szíj az fém,csak a tokhoz gumival van hozzákötve,és az szakadt ketté.

elég hülye megoldás.

[link]

(az a szürke rész alul-felül)

2012. febr. 6. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
A pillanatragasztó nem jó, mert nem rugalmas. Én Palmatexet szoktam használni ilyesmihez.
2012. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

már gumi ékszíjat is ragasztottam pill.ragasztóval, sőt régi VW karburátorának a vastag gumi tartó bakja szakadt el és azt ragasztottam meg. Ilyenekhez nálam bevált.

Az nem baj ha nem hajlékony, mert mellette a gumi annyira rugalmas, hogy azt a kis merev rész, ahova a ragasztás esik, ki tudja kompenzálni a többi gumi rugalmassága.


Először próbálj keresni valami rögzítési módot, ahol úgy egymás mellé tudod tenni a szétvált részeket, hogy hosszabb ideig se mozdulhasson el. Azután szedd ki és kend be az egyik oldalát kicsi ragasztóval és gyorsan tedd össze és helyezd a rögzítő helyre. hagy ott hosszabb ideig. Pl amikor megszagolod, akkor nincs az a furcsa szúrós szaga, akkor biztosan teljesen megkötött már.

2013. ápr. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
persze lehet, hogy az valami speciális műanyag, de mit vweszíthetsz.. ha valami ragasztja annyira erősen, hogy ne veszítsd el később, az a pill.ragasztó.
2013. ápr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!