Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Akinek központi fűtés kazánjak...

Akinek központi fűtés kazánjaként működő cserépkályhája van, mennyiért (kb) csináltatta és milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban (megbízhatóság, hatékonyság) és milyen tanácsot tudna adni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 11. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ára Kb 500 000 Ft

Jól működik, ez tény !

Javaslom ennek ellenére a

" RAKÉTA TÖMEGKÁLYHÁT ". Megtalálod a Wikipédián

" Racket mass stove " név alatt , majd klikk az oldal fordítására. Arra figyelj ,hogy kémény bélés cső kell és ez kb 10 000 Ft métere . Ez még mindig olcsóbb ( és szerintem jobb )

2012. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon fogtam fel amit írtak, eléggé zavaros így fordítással, de köszi az ötletet majd utánajárok.
2012. febr. 12. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont tegnap láttam a Baumaxban 5/10kW Hunor max vízteres öntöttvas mobil kandallót 119ezerre leakciózva.


Oké, hogy kicsi teljesítményű, meg nem cserépkályha hanem látványkandalló, de 5 év garis és egész jól nézett ki. Nyilván csináltatni egyedi méretű, teljesítményű lesz, de ha a kérdező az "egyszerűen megveszem és akár részletre fizetem fél óra alatt bekötöm házilag" típus akkor lehet pont ezt keresi.

2012. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az ilyen "pillanat alatt felfüt, és pillanat alatt kihül" - dolgok nem jók semmire - szerintem.


Vaskályhában két óránként annyit eltüzeltem, mint cserépkályhában egy nap, és ha nem pakoltam folyamatosan, farkasordító hideg lett rögtön.

2012. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!