Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bauhausban vett fenyő beltéri...

Bauhausban vett fenyő beltéri (kezeletlen) ajtót mivel érdemes kezelni, ha nem szeretném színezni, csak védelmet akarok neki?

Figyelt kérdés

Fürdőszobai, WC, és háló ajtóról van szó, egységes külsőt szeretnék elérni.

Valamint szintén Bauhausos fenyő (kezeletlen) lamellás ajtó, amiből előszoba szekrény lesz kezeléséhez is kérek ötleteket.


2012. febr. 29. 10:52
 1/3 gomzoli ***** válasza:
Lenolaj (vagy olcsóbb: napraforgó étolaj), ecsettel rákenve, egy nap alatt beszívja, másnap megismételhető. Aztán 2-3 évente egyszer.
2012. febr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lenolaj valóban nagyon jó, de az étolaj tré, házi megoldás! Ha most vetted szépen, akkor vigyázz a minőségére!
2015. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gomzoli ***** válasza:
Ha kültérre, ázásveszélyes helyre lenne, mindenképpen csak a lenolajat írtam volna én is. De hidd el, a lakáson belülre teljesen jó a napraforgó olaj is, polcrendszert (tárolóban), fenyő virágállványt én is azzal kezeltem (immár 4 éve), és egyáltalán nem lett "tré", kifejezetten szép, egyenletes halványsárgás színt adott az amúgy elég sápadt nyers fenyőnek, és némileg a víznek is ellenáll (kipróbálva a virágállványon). Kenésnél vigyázni kell, hogy ne tocsogósan legyen felvíve a fára, mert megfolyhat, foltossá válhat. Ennyi.
2015. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!