Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fénykardot lehet esztergálni?

Fénykardot lehet esztergálni?

Figyelt kérdés
Megszeretném kérni egy ismerősömet hogy esztergáljon nekem fémből fénykard markolatot, és arra lennék kíváncsi hogy hogyan is kéne megcsinálni. Úgy értem hogy hogy nézzen ki, és hány centit kéne stb... ?
2012. márc. 13. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Esztergálásnál azért többre lesz itt szükség.


Itt lehet találsz olyat, aki egy forgatós marógépen megcsinálja neked...

[link]

2012. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hú, hát egy időben benne voltam ebben a témában, lsMakerrel fénykardos effekteket csináltunk meg ilyenek. Sajnos nem tudom már pontosan, hol, de emlékszem, hogy amikor ez a téma érdekelt, sok fórumot láttam, ahol töviről hegyire kivesézték ennek a dolognak minden aspektusát, többek között a házi fénykardkészítést. Keresgélj fórumokon!
2012. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 titak ***** válasza:
0%

Miért éppen fénykardot akarsz csinálni. Az még a nyolcvanas években volt divat. Mostanában már a plazma kard a menő. Úgy vágja ketté a fényt mint szamuráj a fagyott tököt.

Az erő legyen veled.

2012. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minek fémkardot esztergálni mikor vehetsz rozsdamentes csövet aminek a végére vehetsz rozsdamentes kupakot,és olcsóbb mint ha fémforgácsolóssal csináltatod.Aztán szerzel egy lakatos ismerőst aki ki fúrja és ki faragja neket a kapcsolóknak a helyet.

Sok sikert hozzá!és még valami:

Az apád vagyok lyuk! :)

2012. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!