Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Olyan "lift"-szerű egységet...

Olyan "lift"-szerű egységet keresek, amely képes megemelni asztallapot. Ismertek gyártót vagy boltot, akik ilyesmit forgalmaznak?

Figyelt kérdés

Lehetne ez gáztöltéses, hidraulikus, akár tekerőkaros. Asztalossal készíttetnék emelhető dohányzóasztalt, ezáltal akár étkezőasztalként is funkcionálna.

(valami ilyesmi asztalt szeretnék: [link] )


2009. jún. 11. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 6 -8 éve vettem egy teleszkópos asztalt.Jól bevált.Nem tudom,hogy kapható-e még ilyen valahol.
2009. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Németországban mikor van lomtalanítás elég sok ilyen teleszkópos asztalt láttam kitéve.Gondolom otthon olyan használtpiacokon ahol árulják az innen hazavitt használt butorokat ha körülnézel kis szerencsével biztosan találsz olyan asztalt amilyenre gondolsz.
2009. jún. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az első válaszadótól kérdezném, hogy hol vette az asztalt?

Németországban én is láttam ilyen asztalt, nekem igazából csak erre az emelő szerkezetre lenne szükségem, de nem találok egyelőre egy gyártót sem.

2009. jún. 12. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg az asztalosnak, hogy ilyen asztalt akarsz, és majd ő beszerzi hozzá, ami kell.
2009. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!