Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen agyagok szükségesek...

Milyen agyagok szükségesek egy masszív kerti hintaállvány készítéséhez illetve homokozóhoz?

Figyelt kérdés
Jelenleg 2 éves a babánk és 15 kg szeretnénk neki kerti hintát csinálni de nem tudjuk hogy is kezdjük :)a homokozót deszkából szeretnénk esetleg aki már készített ilyesmit szívesen vennék egy kis útba igazítást ...
2012. márc. 17. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a hintát akác rönkből készítettem, a homokozó jelenleg még műanyag de a deszka már le van pácolva hozzá.

Ha van 1 kis kézügyesség menni fog.

2012. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy javasoltak már a homokozóhoz valami 2,5cm-es pallót na de nem vastag az??

Rönkfából olcsóbb lehet a hinta mint vasanyagból?

Milyen vastag rönkfa kell hozzá?

Segítsen valaki iszonyat tanácstalanok vagyunk...

Nem szeretnék vagyonokat feleslegesen elkölteni de szeretném ha nem csak játszótéren nyomhatnánk a hintát biztonságosan :)

2012. márc. 19. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azért választottam a fát mert esztétikusabb,habár van hegesztő trafóm is,a colos deszka teljesen jó homokozónak,a rönköt tüzépről vettem 250cm hosszú és kb 15cm az átmérője.Kell hozzá M12-es menetes szár, fakötésű alátét, önzárós anya,valamint 270 fokos hinta kampó,hogy ne tudjon kiakadni.Lazúr,csiszoló vászon a flexre. Nekem 2 du volt a szerelés egy két férőhelyes álláshoz.Most lessz bővítve csúszdásra.Nézz szét ötletért a rönkbútorok címszó alatt.
2012. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!! Ez igazán nagy segítség!! :)

És tök jó hogy részletezted is ..du. megyünk is és beszerezzük az anyagokat :)

További kellemes örömszerzős barkácsolást! :)

2012. márc. 20. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!