Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyiket láncfűrészt javasoljá...

CactusClone kérdése:

Melyiket láncfűrészt javasoljátok? Bauhaus: McCulloch Mac Cat 436 - 5 év Bauhaus jótállás Aldi: WorkZone - Aldi 3 év jótállás

Figyelt kérdés

McCulloch jellemzők:

- 36 cm3

- 1,4 kW (1,9 LE)

- súly: kb. 4,7 kg

- 35 cm vágólap

- kb. 29.000 HUF


WorkZone jellemzők:

- 45,2 cm3

- 1,6 kW (2,18 LE)

- súly: kb. 5,5 kg

- 45 cm vágólap

- szerszám nélküli láncfeszítés

- 29.990 HUF



2012. márc. 21. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

a McCulloch a Husqvarna leányvállalata, nagyon nem nyúlhatsz mellé vele. A WorkZone hát...

...szóval én egy McCulloch-gépet használok úgy 6 éve, kapott már szegény hideget-meleget, elfogyasztottam rajta 2 láncot (a másik kettőt meg igencsak gyakran élezem), de kutya baja.

2012. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is a McCulloch felé hajlok, viszont sehol semmit nem találok róla. Mintha kifutott modell lenne.
2012. márc. 21. 14:05
 3/9 anonim ***** válasza:

McCulloch egyértelműen. Könnyebb, ismertebb márka, hosszabb támogatottság. Hacsak nem vágsz méter vastag rönköket minden a másik ellen szól.


((Bár én még akkor is neten vennék hozzá egy 50-60cm kardot, lánccal. Egyrészt lenne tartalék láncom és kardom, másrészt azzal még nagyobb átmérők kezelhetőek))

2012. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

McCulloch lett a nyertes. Ma már be is üzemeltem. Egész jól lehet vele dolgozni.

Egy volt Husqvarna-s dolgozó viszont azt mondta, hogy 2 LE alatt nem ajánlott a 35-ösnél hosszabb vágóél. Elviszi, de előbb megadhatja magát a motor.

2012. márc. 24. 18:23
 5/9 andante ***** válasza:
0%

Jajajajaaaaaaaaaaa!!!!

Ezek a Mc sz@rok!!!!!!! jjjjaaaaaaaj!!!!

Vegyél egy Husqvarna fűrészt, egy olyat amit az igényedhez "gyártottak" és örökös lesz!!!!!

A többit csak kidobálnád!!!!!!!!!!!!!

2012. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem volt mc-em vagy 8 év el atam es azota vetem 2 husqvarnat es mind ketot alan doman cinaltatom és akinek el atam a mc-et mai napihg is hasznaja fa kitermelesre es egy olajpompat cserelt bene
2016. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dániel9 válasza:
Mcclloch 436 nekem 12 éve van meg és még üzemel. Minden évben megszedtem vele a 3 traktor fát és fel is daraboltam vele.
2017. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A Husqvarna megvette az amerikai Mcculloch MÁRKANEVET. A Mcculloch nem gyárt az égadta világon semmit. Olyan mint az Al-Co, Einhell, Oleo-mac.

Vállalható minőségű kínai portékákat FORGALMAZNAK.

A Mcculloch, Partner, és az aldi Workzone fűrészei ugyan abban a gyárban készülnek.

Berántón kívül nem igen szokott velük gond lenni.

2017. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A McCULLOCH 436(ez soha nem volt Mac Cat) régebbi modelljei Olaszban készültek azok nagyon jók. Nem 35ccm hanem 40ccm és 2.3 ló.A tied mivel fals adatok vannak nagy valószínűséggel már Kínai...de attól még lehet jó.

Nekem is van egy kis olasz ebből és nagyon jó kis gép,a maga korlátain belül.

2019. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!