Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Építkezésből maradt anyagokat...

Építkezésből maradt anyagokat (amik nem használtak) hogyan szoktátok továbbértékesíteni?

Figyelt kérdés
Maradt az építkezésünkről porotherm béléstest, nem is kevés. Féláron hirdettem már egy csomó helyen, de sajna semmi eredmény, viszont a tereprendezésünkhöz meg jó lenne, ha már eltűnne :-(! Van valami ötletetek, hogy hogyan szabadulhatnék meg tőle? Vagy esetleg lenne olyan ötletetek, hogy födémkészítésen kívül mire lehetne felhasználni? Várom a kreatív ötleteket, köszi előre is!
2009. jún. 17. 13:37
 1/2 anonim válasza:
Vatera. Én még a bontott konvektorokat is ott adtam el.
2009. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bea24 válasza:

Expressz.hu, vagy Vatera, stb. Én is anyagokat keresek, viszont eladásnál figyelembe kell venned, hogy idén év végére a téglák stb. ára kb 40%-kal visszaesett(válság). Tehát lehet, hogy az általad vélt félárhoz közeli összegért tudnak hozzájutni a körültekintő építőanyagvásárlók. Sok helyen látok az eladó által olcsónak vélt megmaradt építőanyag hirdetéseket, aminél jóval olcsóbb az új még daruskocsis házhozszállítással is.

Beépítheted esetleg betonlépcsőbe, összetörve betonjárda alá, vagy falazásnál esetleges hézagok kitöltésére. Vagy passz... :)

Sok sikert az eladáshoz!

2009. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!