Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Házilag készült vizipipa?

Házilag készült vizipipa?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék a barátaimmal házilag vizipipát készíteni?

Már több helyen is láttam ilyet,de nem tudom hogy mik a hozzávalók és hogyan kezdjünk hozzá.Komolya válaszokat kérek!


18/L



2012. ápr. 10. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Elösször is az vizipipa elvét kell megérteni

[link]

[link]

Keresel egy üres üveget mondjuk egy mézes fütyülős üvegét kupakkal együtt.

a kupakba fúrsz 2 lyukatlehetőleg pontos csőméretek lyukát.Szerzel egy fémcsövet aminek a végén esetleg van valami lemez vagy tartó amire a rácsot és a tömjént,dohányt füvet tudod pakolni ezt ledugod középre ennek a csőnek a vízben a helye.a másik cső pedi a víz fölött kell hogy legyen arról szívjátok a füstöt.Ez azért jó megoldás mert a mézes fütyi üvegének a kupakjával letudod szedni és kitudod tisztítani,mosni a piszkos vizet és csajosan kitudod dekorálni az üveget körömlakkokkal.ha gondolod segíthetek egykettő apróságban mert én pikpakk összehegesztek egyet :)

Üdv!

2012. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Inkább vegyetek egyet! Nem drága, ha összedobjátok a pénz nem fog földhöz vágni anyagilag. Viszont elismerem, egy baráti barkácsolás remek társasági élmény! :)

De hogy a kérdésre válaszoljak: Keress rá youtube-on, rengeteg vidi van erről.

2012. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!