Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan díszítsem ki a szobámat...

Hogyan díszítsem ki a szobámat viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés
Elég kicsi a szobám, és már unalmasnak tartom. Átrendezni nem akarom, mert máshogy nem lenne jó, inkább kidíszíteni. Képe és poszter van már elég. Olyanra gondoltam, amit magam is el tudnék készíteni, nem kell hozzá nagy kézműves tudás. Jó ötleteket várok. :) 14/L
2012. ápr. 18. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Válassz valamilyen szobanövényt, amit gondozhatsz, figyelheted a fejlődését.


Vagy egy kis akvárium 3-4 halacskával.


Ezek állandó elfoglaltságot adnak, és mindig változnak.

2012. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gyertyak,uvegmatricak, uvegfestes, makett,fuggonyre varrhatsz vagy tuzhetsz masnikat, pillangokat,tundereket vagy amit szeretsz(ha a dinoszauruszokat szereted, akkor azt)(Lehet nagyon kislanyosnak tartod, de en 22 vagyok es nekem is es tobb noismerosomnel is lattam.Egy szobanoveny is feltudja dobni a szobat.Fustolok, sajat keszitesu kep esetleg.Dekorvazak, olyan ami csak disz es nem kell belerakni semmit( az en szobamba is van.)tukrok, tukor mozaik, uveggravirozott kep, mandalak,diszparna,falra ragaszthato minta....stb...stb
2012. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A falat például díszítheted falmatricával, vagy akár sablon segítségével, festhetsz rá saját magad is.... csíkozhatod vagy konkrét figurát, ábrát, érdeklődési körödnek megfelelőt rávarázsolhatsz a faladra viszonylag könnyen és olcsón.

Én itt találtam rá, hogyan érdemes csíkozni a falat, nézz meg ezt az oldalt, hátha találsz vmi jó ötlet: [link]

2012. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!