Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen festékkel, lakkal...

Milyen festékkel, lakkal aranyozzam be a lekopott bizsu gyűrűt?

Figyelt kérdés
A gyűrű anyaga fém, az arany máz elkopott róla, most réz színű. Olyan lakk kéne, ami nem ilyen csillámos vagy szemcsés, hanem egyszerű arany és fényes. Az aranyozott ékszereket mivel szokták befesteni? Én mivel fessem vissza?

2012. ápr. 18. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Azokat nem festeni szokták.

A legegyszerűbb otthoni módszer ha van egy jó nő ismerősőd aki tudja hogy hol lehet körömlakkot venni természetesen arany színűbe,mivel hogy bizsuról van szó lehet megéri másikat venni ha meg nagyon ragaszkodsz hozzá elviheted egy porfestő műhelybe vagy esetleg egy galvanizáló üzembe

2012. ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy próbáld meg arany színű lakk filccel kb 6-700ft :)
2012. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És olyat hol tudnék venni, filvet?
2012. ápr. 20. 23:38
 4/4 anonim ***** válasza:
papír írószer boltban nagy bevásárlóközpontokban (auchan , tesco ) szerintem nem kapsz rendes lakk filcet csak alkoholost az meg szerintem nem jó , de bemész egy papír írószer boltba ahol csak tollakat ,filcet ,ceruzák, füzeteket árulnak ott biztos van .
2012. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!