Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Deszka kaput mivel kezeljem...

Deszka kaput mivel kezeljem hogy ne egye meg az idő?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam hogy lefestem asztán mehet rá a lakk. Ti mit gondoltok.
2009. jún. 20. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Festéktől és a lakktól 1 év alatt tönkremegy és kezdheted újra az egészet! Favédő lazurral kendd le! Mi is épp most csináljuk, ez kiadja a fa szép erezetét és védi éveken keresztül! Persze a lazur drágább, de azt hiszem annyit megér, hogy ne kelljen évente átkenni a kerítést!
2009. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy lenolajkencével itasd be, akkor nem tud korhadni és utánna jöhet a lazur - lakkal ne próbálkozz, mert csak ronda és tönkreteszi a fát.
2009. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én lefestettem lazúrral előtte gombaölő az idő két év alatt letakarította nagy részét,igaz ez vízszintes virágoskert korlát .Most olajfestéken gondolkodom.
2009. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Apuéknál 4 éve csináltuk, elősször lenolajkencével, majd vastaglazurral (van vékony is) és az azóta olyan, mióta lekentük. Pedig eszi az idő rendesen, mert elöl a kapu és a kerítés is léc.
2009. jún. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!