Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » S. O. S.! Festeni akarjuk a...

S. O. S.! Festeni akarjuk a házat, a kb.15 nm-es szobával kezdenénk. Érdemes most hozzáfogni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mire összepakolunk, festéket kikeverjük stb. lesz du. három óra. Fehér jelenleg, erre akarunk pasztellszínt (barnát), javítani nem kell. Diszperziós festék. Gondoltam arra, hogy ma csak a mennyezet festem, a többit holnap, de ha megvan hamar, akkor jó lenne ma befejezni.
2012. ápr. 29. 13:56
 1/2 Jaay86 válasza:

Én most festettem ki 2 szobát. Minimális vakolás kellett, kb 20 nm glettelés volt és durván 120 nm festve. Minden renben volt.


Egy dolgot javasolnék. Ne sajnáld a pénzt jobb minőségű festékre. Eddig mindig olcsóbb diszperzitet használtam, most kiváncsiságból Hérát vettem és azt mondom, hogy kifizetődő volt. Sokkal jobban fed, kiadósabb és tökéletesen egyenletes színt adott 2 réteg után. (16L-hez 2 liter olcsóbb színezéket használtam.)


Nem vagyok szakember, de túl vagyok pár festésen már. Minden jót kívánok a munkához! :)

2012. máj. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) már túl vagyunk a hálószobán, nagyon szép lett. A glett keveréssel voltak gondok, meg a nagy meleg is betett, így a mintás falat újra kellett alkotni. De - összességében - beváltotta a reményeket.
2012. máj. 2. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!