Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lejárt szavatosságú vágókorong...

Lejárt szavatosságú vágókorongot használnátok sarokcsiszolón?

Figyelt kérdés

Természetesen védőeszközök használatával.


Vélemények?

Tapasztalatok?


2012. máj. 4. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt sem tudtam, hogy szavatossága van! Ez is élelmiszer?
2012. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Meglepő, de van.

Elvileg ha lejár akkor nagyobb eséllyel törik.


Esetleg valakinek tapasztalata van róla?

Kösz

2012. máj. 4. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:

A műhelyben van egy nagy ipari gyorsdaraboló. Azon szerintem kb 400-as vágótárcsa(vagy nagyobb)van.

Anno nagy cégektől "szerezte"(lopta)a tárcsákat az előző tulaj. Biztos,hogy több,mint 20 évesek a tárcsák...a mai napig azzal darabolunk,minden gond nélkül. Az pedig komoly gép,"hajazza" bármelyik sarokcsiszolót.

2012. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja.
2012. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze. Nem lejárt is szét tud robbanni. Vedőszemcsi olcsóbb mint a szemészet+szemcsepp!
2012. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóan gondoltam, de azért megkérdeztem.


Nekem is van ismerősöm aki a mai napig azokat a korongokat használja amit a TSZ-ből lopott anno.

Most kaptam én is egy rakás daraboló korongot amiknek lejárt a szavija, ezért gondoltam rákérdezek hogy valaki tud e róla mondani bármit,hogy miért is van ez így.

Elvileg elöregszik benne az üvegszál, és hajlamosabb a törésre.

De úgy látom ez is olyan mint az hogy a cement-nek is egy év szavatossága van.

Nagypapámnak volt nylonzsákba cement vagy 20éves, semmi baja sem volt.Azzal csináltuk a járdát már vagy 5éve.

Kutya baja....


Köszi.

Üdv.

2012. máj. 4. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!