Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Makettezés: hajó keresztbordái...

Makettezés: hajó keresztbordáira hogy célszerű papírpalánkolni?

Figyelt kérdés
Kartonpapírból készítek hajót, igen nagy méretűt. Ha megvan a gerinc és a keresztbordák, hogyan érdemes a testet borító lemezelést igényesen kartonpapírból utánozni? Hegesztett testű, viszonylag modern hajót modellezek, tehát a harántcsíkolás nem kötelező, viszont szeretném ha szép lenne. Mekkora darabokat érdemes a papírból vágni hozzá, és hogy érdemes a bordákhoz és a belívekhez fogatni illetve egymáshoz illeszteni? Csináltatok már papírból hajót? Vannak esetleg folyamatokat bemutató képek? Keresgéltem már, de csak fahajókról találtam hogyantovábbokat. :(
2012. máj. 9. 12:14
 1/1 anonim válasza:
Én hasonlót csilántam. Nekem rögtön a harántcsíkolás jutott eszembe, de ha az nem jó, akkor próbáld meg kissebb négyzetlapokkal, vagy téglalapokkal befedni pl 6x6 vagy nem tudom.
2014. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!