Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Konyhában a hűtőhöz nagyon...

Konyhában a hűtőhöz nagyon közel van a gázlap (helyhiány) Milyen anyaggal - ha lehet link is - tudnám a legjobban védeni a hűtőt és a bútort a gázlap okozta melegedéstől?

Figyelt kérdés

A hűtő és a gázlap max távolsága olyan 20cm, félek, hogy így hamarabb tönkremegy a hűtő/sokat fog fogyasztani - helyhiány miatt másként nem lehetett megoldani.

Ötleteket várnék, hogy mivel óvhatnám legjobban a bútorlapot (oldalfal) és a hűtő oldalát.



2012. máj. 15. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
a hutoben van szigeteles, az eleg neki. nekem suto van a huto felso resze mellett, a suto alatt a melyhuto. amikor terveztem utanajartam, ma mar semmi gond
2012. máj. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem baj, hogy ez csak egy átlagos hűtő?? :S Tehát nem beépíthető, hanem egy sima electrolux... VAn benne venti is, azt írják, hogy 25 fok felett (kint hőmérséklet) be kell kapcsolni... Mikor ezt olvastam, akkor kezdtem el aggódni a gáz közelsége miatt :S
2012. máj. 15. 09:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Hőtükör fólia, így nézz utána.
2012. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!