Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kerti műanyag csúszdát le...

Kerti műanyag csúszdát le lehet valamivel festeni, mert nagyon kopott, és kiszívta a nap, állag megóvás, vagy "felújítás" céljából?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mivel?
2012. máj. 15. 10:01
 1/7 anonim válasza:
Nézz szét hobbibolt vagy festékes,esetleg barkácsboltban.Mond hogy műanyag festéket szeretnél.:)
2012. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos tanácsot adni nem tudok, csak a tapasztalatom tudom leírni.

Konyhai fémvázas szék, ami műanyag alapú festékkel van lefestve. Nagyon régi, de stabil, az ülőkéjét áthúztam és szeretem.

Műanyag alapú (még géppel kikevert szín is !!!) kértem szakboltban, dupla árért !

Az eredmény: ahol mozgatjuk a széket, ott a festék már rég lekopott (mogyoró szín) és alatta látszik az eredeti fehér. Nagyon csúnya !!!!

Gondold meg a műanyag festést !!!

2012. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 VGyuri válasza:
Szia. Hasonló, kopott, ezért már nem annyira csúszós kerti csúszdát szeretnék felújítani. Neked végül mi lett a megoldás? Lakk, vagy festék? Ha igen, akkor milyen?
2013. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre semmilyen. Nem festettük még át.
2013. máj. 24. 18:22
 5/7 anonim válasza:
Szia, én most vagyok túl ezen a projekten, tapasztalatból írom:átcsiszolod finom smirglipapírral, zsírtalanítod, és a nagyobb festékboltokban kapható vizesbázisú kimondottan gyermekbarát műanyagalapú festékkel két rétegben átkenve kimondottan szép lett és új hatású, illetve remekül csúszik :) Sok sikert Nektek is :)
2013. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Mivel kell zsírtalanítani?

2013. máj. 30. 21:02
 7/7 anonim válasza:
bármilyen alkohol-féle megfelel. Szalmiákszesz, gyógyszertári alkohol, stb, tudod, olyan fújókába (virágok levelének párásítása)öntöttem,mert lényegesen egyszerűbb a felvitel, és szöszmentes :)
2013. jún. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!