Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Nagyon erős faragasztó?

Nagyon erős faragasztó?

Figyelt kérdés
Eltört a fa ágykeretünk. Kitörtek belőle a fém csavarok, és úgy gondolom a legjobb megoldás a faragasztó. (bár ha van jobb ötlet, azt szívesen várom) Itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__barkacsolas__1360517-m.. ajánlottak néhányat, de nem nagyon értek ehhez. Ezek itt alkalmasak arra, hogy megtartsák később 2 ember súlyát?

2012. máj. 21. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Pattex a legjobb szerintem, mielött bekenitek hagyjátok 1,5 napot száradni, igaz a tényleges idő 24 óra de érdemes még ennél többet is várni. Ha ez nem segít akkor csináljatok neki fém lemezből egy sínt és oda tegyetek bele csavarokat is majd hogy összetartsa mert szerintem ez a faragasztó nem lesz hosszú életű. Igaz nem lesz szép de tartós.
2012. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi miután bekentétek akkor hagyjátok. Bocsi hogy elírtam de már előre gondolkozok:D
2012. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem bírja el a ragasztás a súlyt, át kellene máshol fúrni és újra fémcsavarral rögzíteni.
2012. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!