Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A fürdőszobátokban van szellőz...

A fürdőszobátokban van szellőző-ventilátor, vagy elég ha csak kinyitjátok az ablakot?

Figyelt kérdés
Most van nálunk felujítás és azon vacilálok, hogy tegyek-e be ventilátort.
2012. máj. 23. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk csak ablak van, és tökéletesen megfelel.
2012. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 klopusz ***** válasza:

Szia!


Nálunk se ablak, se ventillágor nincs, csak egy szellőző, ami a kémény felé van nyitva.

Ha nagy a pára, egyszerűen kinyitjuk a fürdőszoba ajtaját.

2012. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk van kis ablak de bőven megfelel naponta kinyitom 1-2 órára plusz az ajtót is nyitva hagyom hogy azért mozogjon a levegő és ez így tökéletes.
2012. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha komolyabban odadörrentünk, akkor kinyitjuk az ablakot, max fél óra és nyoma sincs. ha van rá pénzed, betehetsz egyet, hátha egyszer szükség lesz rá.
2012. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.
2012. máj. 23. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a lakás hajlamos a penészedésre, akkor érdemes szellőzőt tenni. De ha nem, akkor elég az ablak.
2012. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is ezen dilemmáztunk, apu szeretett volna, anya nem. Végül az döntött, hogy a generálkivitelezőnek mondtuk hogy akkor legyen, mire visszakérdezett hogy minek, csak a baj van vele, mikor ott az ablak is. Nagyon elég az ablak, plusz én utálom hogy berreg.
2012. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én vagyok aki betette azt a videot és én késztettem a saját magam konyhájában és tudom értékelni a külömbséget!


Szóval amióta bent van van ez a ventillátor azóta olyan a konyha és a lakás, mintha nem is lenne használva a konyha. A gőz 90%-a azonnal távozik és folyamatosan cserélődik a levedő. Ablak is van, de az nem olyan, mint a direkt levegő kiszívatát.


Fürdőnél, a vizhasználatkor azonnal eltávozik a pára, nem csapódik ki. Ha szellőztetsz, azzal csak a légtérben lévő pára távozik, a falakon és a csempéken vizharmat marad, mert a használat során, még nincs szellőztetés, ami bent szárad meg, zárt térben. Uis, az ablak nem marad nyitva a használat után 2-3 órára.


A ventillátor nem hangos, csak akkor, ha a lapátokra rárakódik a kosz, ezt lehet tisztítani néha. Olyan a valpát mint egy zsír,kosz csonk néha. Ez mind bent maradna, sőőőt még több is.

2012. máj. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szellőző és ablak is van, szigetelt az épület, kell hozzá.
2016. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!