Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek az al-co...

Mi a véleményetek az al-co fűkaszáról? (bc 45 35)

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 50-60 ezerért jobbat is kapsz!
2012. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gomzoli ***** válasza:
Al-Ko 4535, az árát megéri. Nekem a kisebbik van (4525), 3 éve 40 ezerért, eddig bírja még, pedig a muslinca szomszédom használja, általában félrészegen, mind a saját területén, mind a miénken (nem otthon élünk, és megállapodtam vele a fűnyírást illetően). A kuplung rugója garanciában cserés volt, ennél több hibáról nem tudok, csak hallom, hogy miket alkot néha vele (esik-kel). Ezért is vettem meg a legolcsóbbat, mert ezért nem kár, ha 5 évet bír csak ki. Egy hasonló méretű és erejű Stihl majdnem 3-szor annyiba kerül. Ha 5 évente új Al-kót veszek, akkor is 15 évig használom (ill. a szomszéd) ugyanazért a pénzért, mint egy darab Stihl-t.
2012. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is ugyanezek az okok miatt vettem meg a 45 35-öst(de én nem nagyon adom kölcsön)2008-ban vettem a gépet de még nem volt semmi baja.(damilfejet cseréltem már) sokan szidják ezt a gépet (fórumokon),és nem igazán értem,hogy miért?
2012. máj. 30. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen márkájú van, a típus suámát nem tudom, de megvan már pár éve. A párom azt mondja, ő elégedett vele.
2012. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm vett al-ko kaszát. Bérbe jár el kaszálni és a gép árának kétszeresét visszakereste már. Soha nem volt neki semmi gondja.
2012. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!