Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fehér zománc festékkel lefeste...

Fehér zománc festékkel lefestett ablakot szeretném lazúrral átfesteni. Teljesen le is csiszoltam csak a régi festék alapozója néhol elkenődik a fán (olyan mint a gyurma vagy a gitt) ez foltokban ottmarad. Ettől még nem fog leperegni a lazúr?

Figyelt kérdés
Sadolin extra vastag lazúr(rusztikus tölgy) ezt néztük ki hozzá.Vagy esetleg milyen típusú lazúr lenne jó hozzá?

2012. jún. 3. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog leperegni, de próbáld meg azt is lecsiszolni, vagy higítóval lemosni.
2012. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kerítést festettem le Szadilin vastaglazurral 2éve,de már van olyan pont rajt amit átkellene festeni.Soha többet Szadolint nem veszek semmire.60ezret használtam el festékre meg az alapozójára,pedig előirásszerűen egy réteg alapozás két réteg lazurozással dolgoztam.
2012. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kerítés az tényleg kemény dió, teljesen ki van téve az időjárásnak.Nekem az ablak talán ilyen szempontból jobb helyen van,remélem.
2012. jún. 10. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!