Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tűzhely ajtajának üveg cseréje?

Tűzhely ajtajának üveg cseréje?

Figyelt kérdés
A kedves bérlőmnek sikerült a Bosch gáz tüzeljem " három éves "sütő ajtajában lévő üveget kitörnie . A kétrétegű üveg külseje tört ki , tudom cseréltetni , vagy javítani ? A bérlő szerit szerencse , hogy nem sérült meg a gyermeke :) "de szerintem egy beletolt szék csinál ilyet " meg mért nem kötöttem olyan biztosítást ami fizeti a kárt :( Sírjak vagy nevesek az ilyen egyedeken .

2012. jún. 5. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

1.) Lakásbiztosítás akár fizetheti is a károdat, ha van...


2.) Gyártó árusít ilyen alkatrészt, megrendeled leszállítják, kicserélik, vagy kicseréled magad.


Nem nagy ügy.

2012. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Veszel egyet után gyártva ha van műszaki érzéked kicseréled ha nem vagy nem mered hívsz egy szerelőt 10 perc alatt megvan vele.
2012. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erre nem fizet a lakásbiztosítás, ez nem minősül üvegkárnak!

Nekem egyszer elrepedt az üvegem, a boltban megvettem az alkatrészt (nem muszáj mind a két réteget, mert külön van) és 10 perc alatt kicseréltem, egy csavarhúzó kellett hozzá összesen.

Viszont nagyon drága volt az üveg!

2012. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Megnyugodtam akkor próbálok keresni egyet . A kollégáim ötletelnek azon , hogy vágassam le üvegesnél és mint ablak üveg kárt jelentsem le a biztosítónál .
2012. jún. 6. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mondanak hülyeséget a munkatársak, nekem az akváriumom készült "üvegkárból"!

De szerintem a tűzhely ajtaja spéci hőálló üveg (de lehet, hogy a külső nem)!

Az enyém nem Bosch, ezen van matrica, lukat kellene fúrni a fogantyúnak...

2012. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hogy sikerült megoldani?

Nekem a belső üvegréteg szétrobbant, mikor egy tepsit akartam még betenni a másik alá, s arról néhány csepp hideg víz a forró üvegre cseppent... akkorát robbant, majd megállt a szívem...

Szóval mit lehet tenni?

2021. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!