Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Faterom kipróbálás miatt vett...

Faterom kipróbálás miatt vett ma 1 festékszórót. Elnézte és a jobb helyett a tescosat vette. eleve nem fúj normálisan, na most ha vissza viszem akkor levásárolhatom az árát vagy esetleg vissza adják?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyi, egy próbát megér... Csak ne látszójon rajta a használat nyoma.
2012. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
tesco? hát necces. tescoexpressben még csak-csak de hyperben szerintem nem fognak veled foglalkozni :S
2012. jún. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Theorba válasza:
Én némi tisztogatás után el szoktam rakni a bevált szórófejeket, mert többnyire ez a probléma. S ilyenkor csak megkeresem a hozzávalót, és lecserélem.
2012. jún. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Visszaadják az árát ha nem használt, de három napon belül csak. ElKell mosni higitoval.
2012. jún. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Napkiraly ***** válasza:
tescoban nem balhéznak, mindig visszaadják a lédet! Évekig csináltam, hogy megvettem a cipőt, 2 hónap után szétesett, visszavittem, elhoztam egy másikat, és így tovább.
2012. jún. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi holnap meglátjuk
2012. jún. 16. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!