Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gipszkartonból gardróbszekrény...

Gipszkartonból gardróbszekrény? Hogyan?

Figyelt kérdés

Painttel rajzoltam egy képet, hogy milyet szeretnék. Tudom nem a legprofibb, de nem ez a lényeg.

A problémám az, hogy parketta van a szobában. A két falat kerettel meg tudom oldani, de az alsó szintet amit fióknak szeretnék, nem tudom hogyan csináljam.

Szerintetek hogyan kellene? Vagy egyáltalán emgvalósítható ez az egész?

[link]



2012. jún. 24. 20:01
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

A falakba beépítenék valami stabilabbat, ugyanis ha jól tudom a gipszkarton önmagában nem terhelhető. Igaz?

De az alsó fiók részre még mindig nincs ötletem.

2012. jún. 24. 20:10
 2/19 anonim ***** válasza:
Bútorlapból használhatóbb lenne.
2012. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Van egy csinald-magad barkácstanfolyam, azt hiszem a Baumax oldalan, de valamelyik barkacsaruhaz oldalan, az biztos.

Ott leirjak ezeket.

Most google-be irtam be, ez az egyik talalat:

[link]

2012. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

gipszkartonból???

sima MDF bútorlapból csinálsz egy akkora méretű szekrényt, hogy az pont beférjen...és jónapot!

2012. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék fából csinálni. A mostani szekrényem is fából van. Akkor minek csinálnék újat?
2012. jún. 24. 20:37
 6/19 anonim válasza:
Gipszkartonból nem szoktak ilyen jellegű szekrényt csinálni, szerintem nem kivitelezhető az ajtó meg fiók bele stb. Max egy teljes falas gardrób aminek elhúzható az ajtaja.
2012. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Na, nálam a kamra is igy van. Van egy galériám, és alatta egy rész el van kerítve kamrának, tolóajtó van rajta. A parketta érintetlenül maradt, de a gipszkarton falak mellett van a földön szegélyléc, ugynaolyan, mint az eredeti szobafalak mentén.

Duplafalú a kamra, és a galérialábak köré van építve. Nem tudom, ezek nélkül hogyan lehet a falakat felhúzni.

2012. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekem több ismerősöm is gipszkartonból csinált ilyesmi gardróbszekrényt, annyi különbséggel, hogy nekik tolóajtós. Nekem ezzel annyi problémám lenne, hogy magának a gardróbnak keresztbe 110 cm helye van, fallal együtt. Tehát így szerintem elég furcsa lenne tolóajtósat csinálni, nem? Túl kicsi lenne.
2012. jún. 24. 21:43
 9/19 A kérdező kommentje:
Mármint a tolóajtó lenne túl kicsi.
2012. jún. 24. 21:43
 10/19 anonim ***** válasza:
Hm? Bármilyen ajtót választhatsz. Miért lenne kicsi? Az 55 cm-es szélességre gondolsz, hogy az kicsi? MiérT?
2012. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!