Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Flexhez lehet kapni olyan...

Flexhez lehet kapni olyan fejet ami a falról leszedi a festéket?

Figyelt kérdés
Vasra és fára való van itthon, de a fürdőszoba falát nincs kedvem kézzel lekaparni, de muszáj leszedni a festéket mert több fajta van egymáson és lepotyog vakolatig néhol helyen, de csak mióta az utolsó réteg rajta van addig semmi baj nem volt vele. Fára való "aranyszínű" és fémszínű van, vasra való is két fajta. Ezeket pár éve vettem mikor a kerítésről szedtem le a festéket, nagy segítség volt.
2012. júl. 28. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg egy jó spakni?
2012. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ha azt írom a kommentbe, hogy: "nincs kedvem kézzel lekaparni", akkor nem a tíz körmömre gondoltam, hanem arra amit javasol kedves válaszoló.
2012. júl. 28. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
talán próbáld meg egy nagyon durva csiszolóvászon tárcsával. de tuti, hogy megfulladsz a porban, akármivel csinálod.ha letudnád venni a fordulatszámot az jó volna.
2012. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja, energiabefektetés nélkül nem megy, marad a spakni és nem porzik annyira!
2012. júl. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak különböző csiszoló korongok flexre,fúróba,csiszoló gépek, de minimum ipari porelszívó is kéne hozzá. :) A vakolat meg ugye nem fém. Lehetne utána rendesen javítgatni.:) Ilyesmit csak kézzel csinálnám. Bár nekem sem ez a kedvenc időtöltésem.
2012. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ablak van meg maszkot gondoltam, de lehet maradok a kéznél.
2012. júl. 29. 09:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez spaklis dolog lessz.Nem kellemes de ez a tuti
2012. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szólj az asszonynak :DD nekem bevált legalább jáccik egy kicsit :DD
2014. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!