Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az airsoft maszkokat hogy...

Az airsoft maszkokat hogy csinálják? Miből készülnek amitől képesek kibírni a lövést?

Figyelt kérdés
Szeretnék házilag csinálni egy army of two maszkot,a sablont tudom,hogy kell elkészíteni csak azt nem tudom,hogy mivel lehet olyan keménnyé tenni.Hozzáteszem nem airsoftozásra szeretném használni.Remélem akad itt olyan aki jártas az ilyen maszkkészítésben.

2012. aug. 10. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

AS-ra egy szemüveg (vagy sűrű rács!) is elég, szóval kb. mindegy miből csinálod. Amúgy fröccsöntött műanyag.


A paintball persze már keményebb dió lenne, az már tud sérülést is okozni...

2012. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És házilag nem lehet valami hasonló maszkot csinálni?Láttam egy videót ahol papírból csináltak egy ilyen maszkot.De nem tudom,hogy abból a papírsablonból valahogy szilárd maszkot lehet-e csinálni.
2012. aug. 10. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már kész van a maszkod,kend be 2 komponensű ragasztóval pl:Uverapid,majd papír réteg,ha megkötött ismét ragasztó,papír.Papír helyett szerintem valami vékony elasztikus textilt is használhatsz.
2012. aug. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben.Majd megpróbálom ezt a ragasztós megoldást.Köszönöm a segítséget!Azért még örömmel fogadom a további ötleteket.Érdekes téma ez a maszkkészítés és kíváncsi vagyok ki milyen megoldásokat ismer.
2012. aug. 11. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!