Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerül egy enyves fal...

Mennyibe kerül egy enyves fal átfestése diszperzitesre? Mennyiért csinálják a festők (nm ár)? SÜRGŐS lenne a válasz!

Figyelt kérdés
festés, szobafestés, mázolás, diszperzit, enyves, szobafestő, hengerelt,

2012. aug. 16. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Minimum annyi mint az anyag ár, illetve mit kell csinálni, mert, egy enyves falra közvetlenül nem lehet diszperziós festéket kenni. Azt előbb le kell mosni vagy csiszolni. Ha csiszolják, utána vékonyan glettelik is, hogy sima legyen a fal.Függ az enyves festék vastagságától is. Ha már glettelik, akkor festés előtt mélyalapozzák is.Lemosni az enyves falat kenőszappannal, vagy Metylan tapétaleoldóval lehet.Szóval nem egyszerű. Festőtől függ, mennyit számol négyzetméterre, de mivel egy falfelületen több műveletet kell végezni, biztos fölszorozza. Festő kimegy, és fölszokta mérni.Aztán kell vagy nem.
2012. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
750-Ft/nm
2012. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekünk 1200.-/nm árat mondott, mikor kijött :-( Sokalltam is!

Csak a konyha lenne 60 ezer :-( és ebbe nincs benne az anyag ára :-[ És ott van még a fürdőszoba, kamra. Ezek lesznek idén felújítva. A szobákat majd jövőre.

Szerintem, nekiállunk mi magunk. Lekaparjuk, geletteljük, festjük.

2012. aug. 16. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz egyszerű dolgotok,szerintem inkább bízd szak emberre,de ha gondolod,aki nekünk csinálta a telken a kis házat 750nm-ért priviben megadhatom az elérhetőségét
2012. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

750ft/nm áron én is elvállalnám.

A glettelés 300ft/nm, a festés szintén 300ft/nm, 150ft-ba meg belefér az enyv lekaparása és a mélyalapozást is beszorítanám az árba.


1200ft sok. El lehet kérni annyit de kevesen fizetik meg.

Ha nekem megfizetné ezt vki akkor az a fal olyan sima lenne h a légy is megcsúszna rajta :D


Sajnos nem tudok munkákat vállalni mert autóm nincs, így csak a a közelben lakóknál tudok festeni.


Ha saját magad megcsinálod úgy hogy nem vagy festő akkor megfogsz vele szenvedni és a végeredmény se lesz jó.

Glettelni ha nem tudsz akkor veszett ügy az egész mert ahhoz gyakorlat kell hogy szépen tudjad húzni.

2012. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam privit az ajánlónak és a legutóbbi ajánlkozónak, de sajnos semmi válasz :-(
2012. aug. 21. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!