Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel kenjem le a garázst...

Mivel kenjem le a garázst hogy ne porozzon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Gonfondolom csak vakolat van,nos rendes diszperzitet is használhatsz vagy akár ki is tapétázhatsz.
2012. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nemnem, padlóra gondoktam, ahol csak beton van. A betont mivel kenjem le?
2012. aug. 18. 18:01
 3/9 anonim válasza:
0%
mézzel, mert az megfogja a port
2012. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Műgyanta padlóbevonóra keress rá.
2012. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rákerestem. Ilyen rohadt drága? 30 ropi?
2012. aug. 19. 12:07
 6/9 anonim válasza:
Jó lehet a betonfesték - de mi pl. Valmor Flexibilis Padlóbevonattal ( [link] kentük le.
2012. aug. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én a garázsunkban betonfestéket használtam, a célnak tökéletesen megfelelt. Könnyebb takarítani, maga a beton nem porol (annyira), jóval olcsóbb, mint a műgyanta, vagy a hidegburkolat. Kb. 1 liter kell 10m2-hez.
2012. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Billykiller válasza:

Igen a betonfesték a legolcsóbb, De nagyon kell figyelni az előkészítésre. Mint a portalanítás, és a megfelelő alapozó használatára.

Sajnos ha tényleg nagyon "puha a beton, nem utókezelték szakszerűen, akkor kiéghet a cement a betonban. Ez okozza a porosodást.

A rossz minőségű aljazatot karcpróbával lehet a legegyszerűbben megvizsgálni. Egy nagy szeg, vagy csavarhúzóval, meg kell kaparni a beton felületét, és ha ez nyomot hagy a felületen, akkor nem megfelelő az aljzatbeton.

Ekkor viszont, nehéz lesz szakszerűen lefesteni a betont, hamar fel fog jönni a festék.

2012. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megkarcoltam a betont, húzott egy halvány fehér csíkot, de utána végigsimitottam a göröngyös felületén az ujjamat és elis tűnt. Hol lehet betonfestéket és alapozót venni?
2012. aug. 28. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!