Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Emeletes ágyat szeretnék...

Emeletes ágyat szeretnék magasított ággyá alakítani. Megoldható?

Figyelt kérdés

Adott egy ilyesmi emeletes ágy: [link]


Magasított ágyat szeretnék építeni, a felső ágyrészből. Tehát lábat kéne gyártani a fölső ágyrész alá, olyan 190-210 cm magasra. A lényeg, hogy alatta legyen hely, mivel a z emeletes ágyra már nincs szükség. Mit tegyek? :)



2012. aug. 21. 12:52
 1/7 anonim válasza:
Szerintem jobban jársz ha a mostani emeletes ágyat eladod és veszel fát meg lakkot és megcsinálod magadnak :)
2012. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
De az is jó, ha a sarokba kell és ekkora sz ágy szélessége mint az hossza (remélem érted) akkor kiveszed az alját meg a létrát leszeded és csinálsz rá egy megdöntött létrát :) tudtommal az olyan ágyakon amit szeretnél nem függőleges a létra, hanem egy kicsit meg van döntve :)
2012. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: Nem tudom megcsinálni, csak megcsináltatni, eladni pedig nincs módomban.

Második: Nem értem, amit írsz.

2012. aug. 21. 17:10
 4/7 anonim válasza:
Tehát ha pl az ágy 2m X 1m és a szoba 2m X 6m akkor akkor beteszed a sarokba mert ha merevítést leszeded az ágyról akkor nem fog semmit tartani és veszélyes lesz... kiveszed az alsó ágyat és a létrát kicsit megdöntöd tehát a földről fog menni kb 20-30 cm-re az ágy szélétől mert úgy jobban néz ki :)
2012. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de megoldható, amit szeretnék? Ha igen hogy?
2012. aug. 21. 22:32
 6/7 anonim válasza:

Én mint hozzá nem értő így gondolom hogy ez csak így oldható meg ahogy elmondtam...

szerintem keress fel egy szakembert és beszélj vele :)

2012. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a helyedben simán belevágnék. Nem vagyok egy nagy barkácsmester, de nem tűnik bonyolultnak. A hosszú lábak azért szerintem legyenek összefogatva, úgy ahogy a linkelt képen középtájon látszik (esetleg átlósan), hogy stabilabb legyen. Az átalakítás anyagköltsége sem túl nagy. Azért egy szakember tanácsát nem árt kikérni, de szerintem otthon simán megoldható. Az alsó részt meg simán eladhatod...
2012. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!