Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Használt már valaki betonfesté...

Használt már valaki betonfestéket? Hogyan kell vele festeni?

Figyelt kérdés

Beton oszlopokat szeretném lekenni vele. Ezek már elég régiek, előzőleg kijavítottam a hibákat illetve drótkefével átmentem rajtuk. Hogyan lenne célszerű portalanítani, és ami még fontosabb ALAPOZÓt kell-e előtte felvinni ha igen milyet?


Köszönöm előre is a segítséget!



2012. aug. 30. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Jól gondolod, portalanítás szükséges és ezt mély alapozóval teheted meg.Igazából ez pormegkötés. és szívóképesség kiegyenlítés. Ha ez megvan, akkor festheted. Lehet azt is, hogy a festék, saját maga alapozója. Ezt úgy kell, hogy kiveszel x mennyiségű festéket, 1:1 arányban felhígítod vízzel és ezzel 1 rétegben lefested a felületet. Ha megszáradt, hígítás nélkül vagy max.5-10 % hígítással 2 rétegben lefested a betonfestékkel. Vizes bázisú betonfestéket vegyél.
2012. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ így csináltam ahogy írtad remélem tartós lesz!
2012. szept. 16. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!