Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel helyettesítsem az ajtót?

Mivel helyettesítsem az ajtót?

Figyelt kérdés
A wc és a fürdőszoba között nincsen ajtó,csak egy 70 cm széles átjáró,szeretném valamivel elválasztani.Harmónika ajtóra gondoltam,de lehet,hogy van jobb megoldás is.Ötletek?

2012. szept. 9. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Először próbáld ki, ha harmonika ajtó, akkor marad-e belülről elegendő hely ahhoz, hogy aki bent van, öltözni tudjon kényelmesen, vagy csak szűkös. Ez utóbbi esetben lehet, hogy egy síma függöny célszerűbb.
2012. szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is a függönyre gondoltam,de azért eg wc-nél nem árt,ha valami vastagabb dolog zárja el...:)
2012. szept. 9. 07:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az illatok miatt biztosan, de mit érsz a harmonika ajtóval, ha nem fértek el mögötte? Akkor úgysem fogjátok tudni behúzni, csak kiadtátok érte a rengeteg pénzt!
2012. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 intrepid ***** válasza:
Ha van hely, elhúzható ajtó, olyan mint a japán filmekben látni. Nem foglal helyet.
2012. szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elhuzhato, toloajto lenne a jobb, mivel szigetel is, a harmonika ajto jo lenne, de nem szigetel, a fuggony szinten, es szerintem neked ezis fontos lenne.
2012. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet-konyha,fürdőszoba,a kettő között egy ajtókeretnyi nyílás.Én a harmonika ajtó és a függöny kombinációját használom.A függöny a fürdőszobai rész felől van és inkább csak télen használom,a szigetelés miatt.Helyet egyik sem foglal,mindkettőt el lehet húzni,ha nincs rá szükség.
2012. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 henrik a jo tanacsos válasza:
zsakall
2012. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!