Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kell eltenni télire a...

Hogyan kell eltenni télire a láncfűrészt? Most vettem új gépet, ezért komoly válaszokat várok!

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg, hogy bevittem a lakásba, és akkor ugyanúgy kell vele "bánni" mint általában..
2012. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha hűvösebb helyen tartod, akkor a benzint öntsd ki, vagy fogyaszd ki, a láncot és a vezetőt meg zsírozd be. (ha időközben mégis előveszed, akkor megtankolod és egy darabig csak gyengén rángasd, hogy ne induljon be, majd ha beindítod hagyd egy-két percig alapjáraton járni a motorolaj viszkozitása miatt.
2012. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
télre add kölcsön egy taxasinak..../jó..csak vicc volt/
2012. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kalandor kettö válasza:
Heló 30 éve van láncfürészem STHIL én ugy oldom meg, hogy hagyok benne egy kis benzint és havonta egyszer 2-3-percre beinditom elég neki .Ha teljessen elszeretnéd rakni akkór üritsd ki mind két tankot és járasdki a karburátorból az üzemanyagot egykis higénia neki és kész
2013. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kalandor kettö válasza:
Még azt szeretném hozzáteni ha tök uj a géped nem ártana legaláb 1 órát pöföktetni Bejáratás céljából
2013. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. A keverék idővel károsodik, célszerű elhasználni mielőtt elteszed. Annyit tudok hozzáfűzni a témához, hogy én alaposan ki szoktam takarítani a gépet, szétszedni (vezető, lánc, légszűrő), majd a levedlett festésű részeket + a láncot végigfújom vékonyan szórózsírral. Érdemes a láncot óvatosan leszerelve egy zacskóban eltenni, láncolajjal bekenve, ugyanis berozsdásodhat (enyhén). A vezető hornyolását alaposan pucold ki, mert csúnyán belegyógyulhat a szennyeződés ami gátolja a láncolajzást.
2015. márc. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!