Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit tegyek? Új beltéri ajtókat...

Mit tegyek? Új beltéri ajtókat rendeltem egy cégtől, és csak beépítés után derült ki, hogy nem jár az ajtóhoz küszöb!?

Figyelt kérdés
Azzal magyarázták, hogy burkolatváltó profilokkal szokták megoldani mostanság, ami nekem is tetszene, de némelyik ajtónál 2-3 centis a szintkülönbség, így most elég ronda. Nekem nincs érzékem az ilyenekhez, kihez lehet ilyesmivel fordulni?
2012. szept. 14. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Asztaloshoz. Tényleg nem adnak hozzá, bár ez szerintem hülyeség, de így kényelmesebb nekik. Néha ráfogják az akadálymentesítésre. Nálunk is így van, mit mondjak, a profil alól folyton kitrutyog a ragasztó még egy év után is, elég vacak.
2012. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És számolj vele, hogy le kell majd vágni az ajtód aljából, ha küszöböt akarzs.
2012. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ágh Ferenc ***** válasza:
Nos valóban asztalos kell, a hézagot ki kell tölteni, de az sem mindegy, mennyire! Egyébként a burkolatváltót is lehet úgy szerelni, hogy ne legyen probléma. Ha valóban hideg és meleg burkolatváltásról van szó, akkor a padlólap ragaszása közben kell a profil alsó sínjét behelyezni, amibe csak bele kell pattintani a takaró profilt. Ha ez már nem megoldható, akkor kell az asztalos, aki ezt megoldja, de őt is lehet kérni, hogy ne a ragasztott változatot válassza, hanem lehetőleg a bepattintható változatot és akkor nem lesz olyan problémád, mint az első válaszolónak.
2012. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is küszöbökre volt szükségem, de nem voltak új ajtók, csak a régieket csiszoltuk le, és az új laminált padló miatt is szerettünk volna szebb burkolatváltókat. Én beírtam a gugliba a problémámat , találtam céget aki kiszedte a régit és újat tett a helyére("küszöb"-re most is az első találatok között van). Rendben van még három év után is, pedig a kisfiam rendszeresen átmotorozik rajta.
2012. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Találtam egy küszöbös céget.
2012. szept. 15. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!