Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a fenét csináljak a régi...

Mi a fenét csináljak a régi fa küszöbömmel? Csúnya nagyon.

Figyelt kérdés

Most a férjem lecsiszolta, de tovább mit csináljunk vele? Vannak ezek az acél küszöbtakarók .... Olyant szoktak rá tenni? Van olyan küszöbtakaró ami nem fényes (bocs. cigányos)? Mi a lehető legmodernebb megoldás rá, hogy széppé varázsoljuk?

Ez egy hagyományos fa küszöb.


2012. szept. 28. 10:11
 1/7 gr. Shadow ***** válasza:
Lelazúrozhatod, lefestheted, vagy választhatsz rá a legalább 1000 féle küszöbtakaróból. Esetleg ezek kombinációja is elképzelhető.
2012. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én lelakkoztam selyemfényű vizesbázisu parkettalakkal úgy, hogy az első réteg száradása után egy finom (150-es) csiszoló vászonnal a felületé átcsiszoltam, hogy ne legyen harisnyaszaggató és utána a 2. réteg.Nem használtam küszöbtakarót.
2012. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekünk idáig fehér volt, merthogy a tok és az ajtó is fehér, de hamar sérül, mert porszívózáskor dirr-durr megyek át rajta, és amúgy is mindenki rálép, nem átlépi. Ezért gondoltam küszöbtakaróra.


Nézegettem a neten a küszöbtakarókat, de google erre az egy szóra csak az autóküszöböket adja ki. Hogy kéne beütnöm?

Praktiker-be, vagy speciális boltokba kapható ilyen?

2012. szept. 28. 11:40
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem boldogulok ....

A küszöbvédő, küszöbtakaró szavakra a google csak az autós küszöböket adja ki. Mi a fenét kell beírni, vagy mi a rendes neve?

2012. szept. 28. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajtó küszöb. És már dobja is a google neked a találatokat.
2012. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ó, köszi szépen! Én leragadtam a küszöbtakarónál. :)
2012. szept. 28. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Koptatócsíknak hívják.
2014. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!