Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy új benzines fűnyírót...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Egy új benzines fűnyírót hogyan kell szakszerűen bejáratni? Olajat pedig olyat szeretnék beletölteni ami szintetikus és benzines autóhoz megy, nem pedig külön kerti

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Olaj mehet bele a szintetikus, járatni nem nagyon kell, de ne nagy (értsd: brutális, gépkínzó) fűvel kezd.
2012. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem kell olyan hogy pl: napi 5-10 percet jarassam, legkisebb fordulatszamon? amugy melyik a legmegfelelobb motorolaj neki, mert eleg draga volt.... zoval erted!?
2012. okt. 2. 14:33
 3/8 kunu lenke ***** válasza:
0%
Szia.Minden új gépet szerszámot be kell járatni mint például az új autót illetve motorgenerált követően is a járműveket!Ezt a jó szakemberek úgy szokták csinálni hogy egy teli tankolt gépet beindítanak és alapjáraton kijáratják belőle a benzint ez elég szokott lenni a bejáratásra.Amennyiben nem kerül bejáratásra az olyan mintha az ember bemelegítés nélkül a futóversenyen indulok !
2013. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
neked mi a szakmad?
2013. jan. 14. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

"a jó szakemberek úgy szokták csinálni hogy..."


A jó szakember tudja, hogy vagy 20 éve a gyártástechnológia bőven afölé a szint fölé emelkedett minőségben, ami már nem követeli meg a bejáratást, azt a kezdeti kíméletes használat is megteszi...


Bár nem engem kérdeztél, de az én szakmám okleveles gépészmérnök, gépgyártástechnológiai iránnyal...

2013. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezert kerdeztem a masik valaszolotol hogy mi a szakmaja, mert szerintem sem kell bejaratni
2013. jan. 15. 14:41
 7/8 anonim válasza:
0%
pedig minden gépnél ajánlót a bejáratás, ha régi, ha új!
2013. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Már lemaradtam róla, de arról nem beszéltetek (lehet, hogy azért, mert egyértelmű), hogy az első 5 üzemóra után viszont tanácsos lecserélni az olajat.
2013. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!