Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen ragasztoval lehet...

Milyen ragasztoval lehet parkettat visszaragasztani?

Figyelt kérdés
Egy pár darab parketta elengedte magat, probaltam utananezni, hogy mivel lehetne visszaragasztani, de nem szeretnek tobb 10ezer forintot elkotleni 5db kis parketta miatt. Regen lattam hogy valaki sima bitumennel ragasztotta vissza, de nem biztos..Otleteket varok, KOSZONOM!

2012. okt. 10. 15:31
 1/9 Golan Trevize ***** válasza:
én megpróbálnám palmatex-szel
2012. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, erre gondolsz? [link]
2012. okt. 10. 15:43
 3/9 Golan Trevize ***** válasza:

nem tudtam, hogy van belőle kifejezetten parketta ragasztó is...


én a sima palmatexre gondoltam, de amit te linkeltél, az lesz az igazi számodra.

2012. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is a "hagyományos", Palma erősragasztót használtam régen fára (nem parketta), és nagyon erős. Szétrobbantani sem lehetett, amit összeragasztottam. Csak olvasd el jól a ragasztás menetét, mert eltérhet a megszokott metódustól.
2012. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, nem teljesen tiszta nekem , akkor erre gondoltok vegulis? [link]

csak mert latom, hogy kb 2000 ft 3 dl? az mire eleg? sztem abbol meg ezt a szerencsetlen par darab parkettat sem tudom visszatenni :) raadasul latom, most hogy kipakoltam a szobabaol, hogy ez nem is csak par, hanem kb 20 db..nincs esetleg vmi mas anyag(pl 10 kilos, zsakos) amit be kell keverni es nem kell vele sporolni es ragad mint az orult? :)

2012. okt. 10. 17:16
 6/9 A kérdező kommentje:
mert latom, hogy itt az 5l-es 21.000 ft, na annyit semmikepp sem aldoznek erre, inkabb letakarom szonyeggel :)
2012. okt. 10. 17:18
 7/9 A kérdező kommentje:
[link] ilyen parkettarol van szo, csak kb 25 eves, nem ilyen szep.. :)
2012. okt. 10. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a szilikont ajánlom. Egy tubus elég az egészre.
2012. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, csak ugy latom az a baj, hogy a regi ragaszto mar teljesen elporladt, es a rés nagy, kb ujjnyi..a szilikon jo lenne, de kb fel tubus / 2 parketta..
2012. okt. 10. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!