Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen "olcsó" eszközzel...

Milyen "olcsó" eszközzel lehet hasonlót csinálni?

Figyelt kérdés

Kép: [link]


Nem pont ezt, hanem kínai idézetet szeretnék hasonlóan megcsinálni mint ahogy ez a darab van. Milyen eszközzel tudom csinálni? Vagy fúrógéphez van valami kiegészítő?


Szóval nem marni szeretném hanem van ilyen fúrószár, hogy belefúrok a fába és és ha oldalra viszem, akkor is "kimetszi" a darabokat.


Elnézést ha nem jól írom a dolgokat, de nem vagyok szakember, hogy tudjam a pontos kifejezéseket.



2012. okt. 11. 19:07
 1/6 anonim válasza:
Mindenképp barkácsolni szeretnél? Szerintem találsz a bolhapiacon, de akár azt is felújíthatod, és akkor te is dolgozol rajta.
2012. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképpen én szeretném csinálni.


Gondoltam veszek egy ilyet: [link]


meg egy ilyet hozzá: [link]


vagy ezzel nem lehet olyat csinálni mint a fenti képen? a rétegelt falemez 0,5-1 cm vastagságú lenne

2012. okt. 11. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:

...vagy fogod, és megkéred Nemes Jánost, akinek a mappájában találtad a képet, hogy csináljon neked...


Mondjuk eleve nem értem, hogy ha már megtaláltad a fórumot, akkor miért nem ott kérded...

2012. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudom miért vannak olyan emberek akik nem bírják ki, hogy ne szóljanak be másoknak. Szerintem valami hiányuk van...


Amúgy meg, nem tudtam, hogy az is egy fórum mert google-ban kerestem a képet és csak azt jelenítette meg...

2012. okt. 12. 07:43
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!