Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van olyan Hegesztő Pajzs amit...

Van olyan Hegesztő Pajzs amit fel lehet venni a fejre, és nem kell kézzel fogni a pajzsot? Ha van, akkor milyen árba lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Úgy értem ezt, hogy ha van ilyen pajzs ami védi az arcod hegesztés közben, van e olyan amit nem kell a kezedbe fogni magad előtt tartani hogy ne égj meg. Mert két kézzel azért csak könnyebb dolgozni,és akkor re adásul az arcod is védelem alatt van. Nekünk a régi típusú hegesztő pajzs van,amit a kézben kell tartani. Csak szerintem ez azért rossz mert így csak az egyik kezemmel tudok dolgozni.


Egyébként meg nem Hegesztő vagyok, Géplakatosnak tanulok,de egy jó géplakatosnak a hegesztéshez is értenie kell minimális szinten, ezt a kérdést csak azért tettem fel mert szimplán érdekel a dolog.

Kérem bunkók akik nem tudnak normális választ adni azok ne is írjanak.



2012. okt. 13. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen van sokféle és sokféle kivitelben.

Az ár is széleskörű, az enyém pl. 25000 Ft volt ami egy közepes ár van olcsóbb is drágább is.

Az ilyen borsos árúak már tudják azt hogy nem kell le/fel hajtogatni mert az üveg automatikusan sötétebbre áll az ívfényben, meg praktikus szellőzőjáratok vannak benne hogy ne izzadjon a fejed.

2012. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van, fejpajzsnak hívják:

[link]

2012. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az automata hegesztő pajzsok mind ilyenek. Napelemes tápellátásuk van,és a zöldes üvege átlátszó,és erős fényre elsötétedik 0.001 másodperc alatt,majd a hegesztés után vissza világosodik.

Vaterán már 8E ft körül is "utánad dobják",bár a valóban profi pajzs min 20-tól indul.

2012. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2012. okt. 13. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!