Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Honnan tudok fogaskerekeket...

Honnan tudok fogaskerekeket olcsón beszerezni?

Figyelt kérdés
Van erre bolt? (bár ahol eddig találtam,ott igen drága volt) Vagy van esetleg valakinek ismerőse,aki mondjuk órás és megválna a fogaskerekeitől?
2012. okt. 17. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
mire kell?
2012. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora fogaskerék kell. Pici fogaskerekeket órásoktól, háztartási gépekkel foglalkozó műszerészektől lehet kunyerálni. Ha nagyobb kell, akkor autó- vagy motorszerelőktől kell érdeklődni, hátha nekik van, esetleg bontóban, MÉH-telepen kell kifogni kihajított váltókat. Traktorokban, mezőgazdasági gépekben is van sokféle fogaskerék, azt is érdemes megnézni. Ha ennél nagyobbra vágysz... Nos, akkor nem tudom, hol érdemes keresgélni.
2012. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pici
2012. okt. 17. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha picit többet tudnál mondani a pici fogaskeréktől, akkor lehet hogy pontosabban tudnánk segíteni :) Pici fogaskerék lehet fém, műanyag, tányér fogaskeréknél nem mindegy hogy milyen vastag, meg úgy kb milyen a mérete mondjuk mm-ben.
2012. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
dekorációs célra kell, a legkisebbtől kb max 20 centiig...de leginkább 5centi alatt..
2012. okt. 19. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha dekorációs célra kell, akkor itt találsz fogaskerekk több méretben.


[link]


Gondolom máshol is lehet kapni, én innen szoktam rendelni, ha kell valamihez, mert amúgy is innen rendelem az alkatrészeket.

2012. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!