Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen fúrót vegyek otthonra?

Milyen fúrót vegyek otthonra?

Figyelt kérdés

Téglalakásban élünk,maximum apróságokat kell fúrni,fát vagy falra tiplihez lyukat.

Milyen teljesitményűt vegyek? Vagy mit kell nézni? Márka nem érdekel igazán,hanem hogy miket tudjon,annyi félét látni 2 és 50ezer között.

25/N



2012. okt. 27. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
10 ezer alatt már kapsz márkásat is otthoni célra megfelel pl: [link] De más márka is jó.
2012. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A CMI fúró bőven elég /Tesco/, ha betont nem fúrsz, akkor 5-6 ezer az ütvefúró, ha néha betont is kell fúrnod, akkor 10-12 ezer a fúrókalapács, otthonra nem kell jobb.
2012. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ilyen kisebb barkácsolásra kell bőven elég eggy 6-8 ezres maximum de szerintem egy 5 ezres is bőven jó lesz. Téglát szépen meglehet azzal fúrni, és szerintem ne a nagy márkás gépet vedd meg hanem ilyen kis egyszerű barkács gépet, tapasztalatom szerint azok jobban bírják. Én 16 évesen vettem meg az első fúrógépemet még piacon amikor tanuló voltam és otthon is barkácsolgattam és a mai napig semmi baja nincs. Pedig már legalább 20 éves gépről van szó.
2012. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt a hyundai-t néztem boltban is,de nem mertem megvenni,nem értek hozzájuk.
2012. okt. 27. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Sima olcsó 500-750 W közötti ütvefúró az emberek 95%-nak mindenre elég. A tégla fal miatt azért legyen ütőműve.


Ha valami olcsó fúrót látsz, ami hasonlóan néz ki, és a tetején van egy átkapcsoló sima fúrás (szimbolikus fúrószár jelöli) és ütvefúrás (kalapács jelöli) között, akkor az jó neked.


[link]

2012. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

tecsóban lehet venni feketét 3ezerért.Arra jó az a gép hogy havonta egyszer elővedd és fúrj egy lyukat a falba,fába stb-be,van rajta ütvefúró is.Ha fémbe akarsz fúrni akkor egy jó tanács:ne állandóan nyomd a gombot hanem kis megszakításokkal nyomkod,mert úgy jobban viszi és nem égeted el a fúrószárakat fémeknél. De ha valami jobbat szeretnél akkor ajánlani tudom a bosch fúrókat is amiket árulnak az auchanokban ,meg tecsókban(ezek nem ipariak de a különbség a legolcsóbbtól is sokkal jobb)

Esetleg még a makita,metabo márkákat tudom még ajánlani.A többiről nincs tapasztalatom(balck and dacker,meg hasonlók)

Teljesítményben pedig mindig az a jobb amelyik több wattos.

2012. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!