Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Cserépkályhát építeni házilag,...

Cserépkályhát építeni házilag, mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Van esetleg valami jó tanács hozzá.

A napokban fizettünk ki egy kisebb vagyont egy hordozható cserépkályháért és azt kell mondjam az aki összerakta nem ért jobban a holmihoz mint mi magunk, mert valami borzalmas konstrukció. Fenn a padláson van egy elég szép, színes csempekészlet cserépkályhához.

Ha én szeretném ebből megépíteni a kályhát, mi mindent kell megtennem. Mennyire munkaigényes(úgy értem egy ember képes lenne rá, olyan ez mint egy egyszerű falazás, igényel spéci gépeket vagy anyagokat)?

Van esélyem jó kályhát építeni, ha még soha nem csináltam?


2012. okt. 28. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Lényeges,hogy szakember építse fel.Akár az életedbe is kerülhet.
2012. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapanyag a samot tégla és a samot alapú ragasztó amivel kikened.

A neten rengeteg szakirodalom van róla hogyan kell mondjuk kemencét építeni,szóval szerintem a cserépkályháról is.

Ha tudsz szépen falazni és vakolni akkor egy cserépkályha nem fog gondot jelenteni szerintem.

[link]


[link]

[link]

Sok sikert hozzá!

2012. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!