Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Budapesten keresek ablakost,...

Budapesten keresek ablakost, aki nem vág át és ért hozzá. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Kihívtunk egyet és 180ezerért akarja megcsinálni.. Csúsztatott zsalus 10emeletes házról van szó.
2009. aug. 13. 09:26
 1/3 anonim válasza:
Valoszinuleg az arak hasonlok mindegyiknel, csak az nem mindegy milyen minoseguek az ablakok es hogyan szerelik be. Nekem o valt be a legjobban, es azota is minden ismerosom is toluk rendeli az ablakot es panasz meg nem volt. 06-30-336-2766.
2009. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az àr fugg az ablak nagysàgàtol,ès attol is hogy buko-nyilo ablakot akarsz e!
2011. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemrég cseréltettünk ablakokat panellakáson. Rengeteg céget felkerestem, mindegyik 600ezer körül cserélte volna (bontás+csere)az ablakokat, kivéve kettő céget, aki 400 ezer körüli ajánlatot tettek. Az egyikről sok rosszat hallottam, viszont akik végül kijöttek, nagyon szép munkát végeztek, gyorsak voltak, és az ablakok minősége is megfelelő (IGLO5). A cég közel Pesthez, Kerepesen található a Szabadság úton, honlapjuk is van. Csak ajánlani tudom őket! Ingyen kimennek helyszíni felmérésre és megrendeléstől számított kb 3-4 hét alatt készen vannak az ablakok. Nem mellékes, hogy a többi cégtől eltérően nem 50%, hanem csak 30% előleget kérnek és csak a beépítés végén kell fizetni, ha meg vagyunk elégedve a munkával.
2012. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!